Fotowoltaika

Najwyższa jakość, sprawdzeni producenci, okazyjne ceny.

Sprawdź ofertę

Dlaczego warto zarejestrować konto?
Zarejestruj konto

zaczekaj na weryfikację z naszej strony i dołącz do grona naszych klientów.

Zyskaj dostęp do pełnej oferty, promocji, nowości i wyprzedaży.

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o nich wcześniej niż inni.

Kupuj bezpiecznie

oraz zyskaj dostęp do swojej historii zakupów oraz zwrotów.

O firmie INSELL
Insell to firma która od 27 lat jest dystrybutorem artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych dla firm wykonawczych z branży elektrycznej i energetycznej, hurtowni elektrotechnicznych i elektrycznych, inwestorów realizujących indywidualne projekty inwestycyjne w branży elektrycznej jak również Zakładów Energetycznych. W ciągu całego tego okresu przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiło sobie pozycję jednego z najbardziej rozpoznawalnych dystrybutorów w branży elektro-technicznej w Polsce.
 
Insell posiada największy skład kabli i przewodów elektrycznych w Polsce. Dostarczamy artykuły światowych producentów HES Kablo, NKT, Elpar, Eltrim, Prysmian, Bitner, Nexans dzięki czemu oferujemy gwarancję wysokiej jakości i niezawodności produktów. Z sukcesem dostarczaliśmy i dostarczamy materiały do realizacji wielu kluczowych inwestycji w całej Polsce.
 
W 2020r. rozszerzyliśmy naszą ofertę asortymentową i zdecydowanie wkroczyliśmy na rynek odnawialnych źródeł energii. Obecnie firma INSELL dostarcza również pełną ofertę produktową niezbędną do wykonania instalacji fotowoltaicznych. oferta PV obejmuje kompletną gamę produktową do segmentów: residential (mikroinstalacje), commercial (instalacje przemysłowe), utility scale (farmy fotowoltaiczne). Aktualnie INSELL koncentruje się na dostarczaniu produktów na farmy 1MW.
 
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem modułów fotowoltaicznych firmy Jinko Solar. Nasza oferta fotowoltaiczna obejmuje sprzedaż modułów fotowoltaicznych od największego na świecie producenta Jinko Solar, posiadamy również inwertery światowych liderów rynku tj. Sungrow, Huawei, Sofar Solar oraz asortyment niezbędny do zainstalowania instalacji tj. konstrukcja BAKS, ograniczniki przepięć i rozdzielnice ETI. Firma w oparciu o umowy handlowe bezpośrednio współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi producentami z branży elektrycznej z kraju i zagranicy. Aktualnie INSELL posiada rozległą sieć dystrybucji z nowoczesnym magazynem centralnym w Łodzi oraz 23 biura handlowe/oddziały z zapleczem magazynowym w całej Polsce.
 
INSELL zawsze stara się być blisko swoich klientów odpowiadając na ich potrzeby. Każdemu klientowi oferujemy fachowe doradztwo techniczne, bardzo szeroki asortyment towarów, atrakcyjne ceny, liczne promocje oraz stabilność i terminowość dostaw dzięki własnej flocie samochodowej. Pragniemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów i dostawców co pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie sprzedaży materiałów elektro-technicznych. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz kapitałem gwarantującym bezpieczeństwo finansowe. Firma prowadzi również swoją działalność w poszanowaniu zasad ochrony środowiska zbierając zużyte oprawy, źródła światła i baterie.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >>
Najnowsze wpisy na blogu
Systemy hybrydowe SOFARSOLAR w TOP5 światowych rankingów sprzedaży

Systemy hybrydowe SOFARSOLAR w TOP5 światowych rankingów sprzedaży

Polacy przesiadają się na prąd z odnawialnych źródeł energii. Inflacja, rosnące ceny prądu i gazu, niepewna sytuacja geopolityczna i ...

Falowniki dedykowane dla farm fotowoltaicznych– Sungrow

Falowniki dedykowane dla farm fotowoltaicznych– Sungrow

Ścisła współpraca z firmą Sungrow pozwala na stworzenie oferty skonfigurowanej pod najbardziej wymagającego klienta...

Moduły fotowoltaiczne – produkty Firmy JinkoSolar

Moduły fotowoltaiczne – produkty Firmy JinkoSolar

Firma INSELL jest jednym z największych dystrybutorów modułów fotowoltaicznych Jinko Solar w Polsce...

Zobacz więcej wpisów na blogu >>