SOLARMAN

SOLARMAN to wiodąca na świecie platforma do monitorowania i zarządzania systemami fotowoltaicznymi, obejmująca cały cykl życia elektrowni fotowoltaicznych i oferująca zróżnicowane rozwiązania dla różnych użytkowników.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

SOLARMAN - inteligentne rozwiązania fotowoltaiczne

System zarządzania energią (EMS) zawiera funkcje analizy i zarządzania PCS i bateriami, monitorowania obciążenia i redukcji szczytów, wykrywania i przewidywania awarii oraz wirtualnej elektrowni (VPP). Dzięki temu możliwa jest produkcja, dystrybucja i wykorzystywanie zielonej energii w najbardziej ekonomiczny sposób.

SOLARMAN moduły komunikacyjne - stick logger

Moduły komunikacyjne SOLARMAN stick logger zależnie od wersji mogą obsługiwać różne metody komunikacji, takie jak GPRS, WiFi, 4G, Ethernet, a także komunikację szeregową, w tym RS485, RS232, TTL i USB. Dzięki wielofunkcyjnej konstrukcji są kompatybilne z większością falowników. Gromadząc dane dotyczące stanu pracy i generacji energii falownika, stick logger umożliwia długoterminowe i efektywne monitorowanie systemu fotowoltaicznego, co znacznie zwiększa wydajność pracy i obniża koszty zarządzania. Dzięki rozszerzonym funkcjom, takim jak GNSS, przypomnienie o wyłączeniu zasilania i Bluetooth, stick logger umożliwia szybką konfigurację na miejscu oraz łatwe zarządzanie i konserwację instalacji.

moduł komunikacyjny Solarman Stick Logger LSE-3 LAN