Płatności

1.    Ceny na Stronie B2B Insell zamieszczone przy danym towarze stanowią netto (+VAT) oraz nie zawierają informacji odnośnie kosztów dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Klient będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu zamówienia.

2.    Klient w trakcie składania zamówienia dokonuje wyboru w jaki sposób zapłaci za zakupy. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

a.    LIMIT KREDYTOWY. Opcja dostępna dla stałych klientów, którzy otrzymali od INSELL Sp. z o.o. indywidualnie ustalony limit kredytowy, a więc możliwość składania zamówień z odroczonym terminem płatności.

b.    PRZEDPŁATA NA KONTO. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje od Sprzedawcy e-mail z numerem rachunku, na który powinien dokonać przelewu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na konto Sprzedawcy, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia Kupującego. Sprzedawca odstąpi od umowy sprzedaży jeśli Kupujący nie wywiąże się w ciągu 24 godzin z obowiązku dokonania płatności.

c.    SZYBKI PRZELEW. Po wyborze tej opcji, Klient zostanie przekierowany na stronę pośrednika w płatnościach elektronicznych – PayNow. Gdy tylko pośrednik w płatnościach elektronicznych – Firma PayNow potwierdzi otrzymanie płatności, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia Klienta.

d.    KARTY PŁATNICZE, BLIK.

W przypadku płatności kartą płatniczą limit transakcji wynosi 15 000 PLN , natomiast w przypadku BLIKa limit transakcji to 75 000 PLN.

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro